The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vampire Diaries Frpg
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Keressük!
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Stefan Salvatore
Chatbox
Legutóbbi témák
» The Originals & Vampire Diaries
Park                     Icon_minitimePént. Dec. 20, 2013 5:05 am by Elena Gilbert

» Theoriginalsfrpg
Park                     Icon_minitimeSzer. Nov. 06, 2013 4:36 am by Katherine Pierce

» Elhagyatott területen lévő sikátoros rész
Park                     Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:41 am by Tatia Petrova

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Park                     Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 5:44 am by diariesrpg

» EOF - Empire of Fantasy
Park                     Icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 8:16 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Park                     Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 10:39 am by diariesrpg

» Avatar Foglaló
Park                     Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 3:06 am by Rebekah Mikaelson

» Keresett Karakterek
Park                     Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 5:23 am by Miranda Bourchier

» Kath és Ty
Park                     Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 9:04 am by Katherine Pierce

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Csüt. Aug. 08, 2013 10:40 am-kor volt itt.

 

 Park

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore
Admin
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2013. Apr. 11.
Age : 183

Park                     Empty
TémanyitásTárgy: Park    Park                     Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 7:57 pm

***
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariess.hungarianforum.com
Tatia Petrova
Ősi
Ősi
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2013. Jul. 21.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Park                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park                     Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 9:19 am

Me and my dessert

Unalom gyötör. Igen, már megint! Tudom, hogy ezeknek a kisvárosi népeknek itt rengeteg szórakozás akad, de nekem szinte semennyi. Már csak azért se, mert eme kisvárosban akad legifjabb hasonmásom, akit szinte mindenki ismer, s miatta nem lenne célszerű szórakozó helyekre járkálnom. Nos, ez egy bosszantó tényező, de nem igazán izgat. Engem nem nagyon akadályoz meg abban, hogy a város utcáit járjam és mutogassam bájos arcocskámat. Csak bájos? Egyszerűen gyönyörű...! Na, jó, nem szállok el magamtól. Pláne mert nem csak én rendelkezem eme észbontó külsővel. Rajtam kívül még ketten örülhetnek ennek. Kis mázlisták...
Lassan ballagok hát az utcákon, nem törődve azzal, hogy kinek tűnök fel, avagy ki ismer rám. Egy fiatal lányka toppan be elém és vadul integetve, hatalmas mosollyal az arcán szólít legifjabb hasonmásom nevén. Mit tehetnék hát, visszaköszönök neki egy bűbájos mosoly keretében, miközben tovább haladok, egyenesen a park irányába. Reményeim szerint nem lesznek ott túl sokan és egy kicsit agyalhatok gonosz kis terveimen. Hamar el is érkezem a célhoz és helyet foglalva egy padon, hátra dőlök és lehunyom a szemem. Figyelek a hangokra, a léptek, a madarak és a különböző zajforrásokra.
Talán ülhetek itt pár percig, mígnem valaki mellém telepszik és szinte érzem, hogy engem bámul. Érdeklődve pillázom az ismeretlen felé és mikor szembe találom magamat az egyik informátorommal, egy laza mozdulattal rúgom le őt magam mellől. Nagyot nyekkenve hullik a földre, s mikor feltápászkodik arcán egy fintor telepszik meg.
- Mit akarsz?! - mordulok rá, egy dühös pillantás kíséretében. Szerencsétlen köpni nyelni nem tud, viszont remegő kezével egy üzenetet az át nekem. Kikapom hát a kezéből, s mikor megint fiatal informátoromra tekintenék, már csak a hűlt helyét találom. Morgolódva tépem fel a borítok, melyekből képek hullanak az ölembe. Mindegyik régi ismerősömet, Elijaht ábrázolja. Elkerekedett szemekkel nézek a képekre, s az sem tűnik fel, hogy egy fiatal nő áll meg előttem. - Mi a...?! - szalad ki a számon. Amint észre veszem a fiatal nőt, elrakom a képeket és érdeklődve nézek rá. Arckifejezésem barátságos, ám tekintetem kicsit sem az.

Vissza az elejére Go down
Roxanne O'Neill
Ember
Ember
Roxanne O'Neill


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Park                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park                     Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 9:42 am

Tatia Petrova
Egy kora reggeli bevásárlás és hajmeresztő szerencsétlenkedés után délre sikerült összekapnom magamat. Hajmeresztő szerencsétlenkedés? Igen-igen, reggel kiöntöttem a kávémat, mikor felmostam megcsúsztam rajta és bevertem a homlokomat, után eltörtem a hajkefémet.. igen, csak ennyire lett kócos a hajam egyetlen alvás után, örültem neki mondhatom. A legviccesebb, hogy magamra öntöttem a reggelimet, egy tál gabona pelyhet. Ez a katasztrofálisan béna reggel után én még elmentem vásárolni. Odaúton háromszor estem el a járdán és hazafelé pedig pont az a szatyor szakadt el amelyiknek a legkevésbé sem kellett volna. Nahát igen, csodálatos volt a délelőtt. Tíz órakor elhatároztam, hogy én már nem csinálok semmit és igyekszem egy helyben maradni. Sikerült ezt is elrontanom, mert a szék amin ültem, eltört. Ez volt az a pont amikor rájöttem, hogy ennek a furcsa mód különlegesen sok balszerencsének és bénázásnak az oka csak egy lehet, péntek tizenharmadika van. Hát de nem, még csak péntek sincs. Másik ötletem marad már csak, valakivel fogok ma találkozni, mondjuk egy olyan személlyel aki sok bajt hoz magával. Első tippem egy vámpír lett akit semmiképp sem akartam megvárni itthon ezért fogtam magamat és alig múlt dél amikor elindultam sétálni. Kellemesen meleg időnek örvendhetünk egész nap, így egy toppot, farmert és egy cipőt vettem csak fel. Hajamat kiengedtem és csak a legfontosabbakat tartottam magamnál. Utam a parkba vezetett, sok időt töltöttem itt, bár még mindig otthon voltam a legtöbbet. Tettem egy nagy kört, de amikor indultam visszafelé egy ismerős személyen ragadt a tekintetem. Oda sétáltam hozzá és alaposan végigmértem. Képeket nézegetett, nem bírtam ki, hogy az emberekre jellemző kíváncsi természet ne legyen rajtam úrrá és ne lássam meg mi vagyis ki van a fényképeken.
Elijah. -mondtam ki a férfi nevét magamban. A képek sarkán ott volt a mai dátum, tehát ma készültek ezek a képek. Ma délelőtt. Ez azt jelenti, hogy az én ősi vámpír barátom itt van a városban. Furcsállottam egy kicsit a dolgot, mert nem ma kellene érkeznie és szólnia is kellett volna, de nem bánom. Itt van és ennek örülök. Szinte biztos voltam abban, hogy el fog jönni hozzám meglátogatni, de jelen pillanatban nem vagyok otthon. A képeken volt egy nő is, csak egy pillanatra láttam, de ha minden igaz akkor az volt Elijah húga, Farrah. Azt hiszem így hívják, na mindegy. Most inkább ezzel a nővel foglalkozom aki annyira ismerős nekem, bizony, tudom is, hogy kicsoda. Kedvesen rámosolyogtam és megszólítottam.
- Szia.. Tatia Petrova, igaz? Ne haragudj, leülhetek? -kezdtem kedvesen és barátságosan.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi
Ősi
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2013. Jul. 21.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Park                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park                     Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 10:30 am

Me and my dessert

Azt hittem, a parkban elkerülhetek mindennemű meglepetést, de tévedtem. A franc esne bele, hogy az informátoromnak pont most kellett megjelennie, képeket nyomva a kezembe. A döbbenetem, a meglepettségem nem is tagadhatnám le, még ha akarnám se. Eddig úgy tudtam, hogy Elijah nincs a városban, s legutóbbi információim szerint nem is szándékozott efféle lépéshez folyamodni. Úgy néz ki, meggondolta magát. Minden képet alaposan szemügyre veszek, s érdeklődve ráncolom az orrocskámat. Nincs egyedül a képeken, a romlott húgocskája is vele van. Farrah, pedig őt még bírtam is, nem úgy, mint a nyafogó szőkeséget, aki minden áron szeretne ember lenni. Brühühű, hogy oda ne rohanjak. Nem kellene itt lennie. Mit keres itt egyáltalán? Én pedig miért mosolygok mégis? Hisz' semmit sem jelent számomra az az ősi vámpír, már rég elfeledkeztem róla. Igaz, hogy a két Mikaelson után nem voltam szerelmes soha sem, de hát attól még nem kéne mosolyognom még az emlékére sem. Már pedig én mosolygok és ez elfogadhatatlan! Röpke mosolyomat azon nyomban bosszúság váltja fel, hogy észre veszem, megint csak társaságom akadt. Gyorsan elrejtem hát a képeket, de le merném fogadni, hogy már látta őket. Felnézek és megcsodálom az új társaságomat. Egy fiatal vértasak áll előttem és mereszti rám azokat, az ártatlan szemeket. Oly annyira bosszant ennek az ősinek a visszatérése, hogy nagy bosszúságomban képes lennék leharapni ennek a leányzónak a fejét itt és most. De nem teszem meg, mert túlságosan is lefoglal a csodálkozás, melyet az váltott ki belőlem, hogy ez a lány, tudja a nevemet. Nem tudok neki szavakban válaszolni, arra egyelőre még képtelen vagyok. Viszont a fejemmel igent bólintok és figyelem, ahogy helyet foglal. Csak nézem őt, tekintetemből gyanakvás szivárog, miként az arcomon értetlenség csücsül. Idegesít, hogy ő is ismer, méghozzá nagyon is. Ha nem lennénk nyilvános helyen, most a legkülönfélébb módszereket vetném be, hogy kifaggassam őt. Ám ehelyett egy tökéletes műmosoly kíséretében pásztázom őt és - bár neki fel sem tűnhet - a parkot is.
- Ki vagy te és honnan tudod a nevemet? - ugrok neki rögtön a vallatásnak. Hangom meglepően kedves, bár sejtheti, hogy nem jó pofizni akarok vele. S ha már a nevemet is tudja, tudnia kéne, hogy nem vagyok ám egy jótét lélek és könnyen átmegyek ragadozóba, ha úgy hozza a kedvem.

Vissza az elejére Go down
Roxanne O'Neill
Ember
Ember
Roxanne O'Neill


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Park                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park                     Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 10:51 am

Tatia Petrova
Nem gondoltam volna, hogy a parkban a világ legelső Petrova hasonmásával fogok összefutni, de nem aggódtam. Tudom, hogy nem tiszta a keze, vér szennyezte és azt is tudom, hogy nem vagyok biztonságban mellette, de valahogy mégsem félek és nem is aggódom. Nyílvános helyen vagyunk és eszem ágában sincs provokálni őt. Barátságosan mosolygok rá miközben mellé ülök és felé fordulok.
- Mindent tudok rólad és a hasonmásaidról. A vámpírok és a többi természetfeletti lény számomra nem titok. -feleltem kedvesen és csak ezután jutott eszembe bemutatkozni- Roxanne O'Neill vagyok egyébként. -mosolyogtam újra- Ne haragudj, de az emberi természet.. láttam a képeket. -kezdtem bele egy olyan beszélgetéshez amihez hozzátud szólni.
- Elijah Mikaelson, őt teljes mértékben felismertem a képekről. Ismerem személyesen, de nem kellene itt lennie. Úgy tudtam még jó néhány nap múlva érkezik csak. -meséltem teljesen nyugodtan mintha ez nem lenne egy életbe vágóan fontos és eltitkolni való információ. De miért is titkolnám el, hogy a városba akart jönni és, hogy egyáltalán itt van. Mégis csak láttuk már ezeket a képeket és a rajtuk lévő dátum is bizonyítja, hogy ma reggeli képeket nézegettünk olyan lelkesen. Nem mintha nekem lett volna bármi esélyem teljesen szemügyre venni őket. A másik személyt is csak talánra mondom, hogy Farrah Mikaelson volt. Mondjuk azért az érdekes, hogy nem én voltam az első akit meglátogatott. Biztos azért mert dolga van, de nem is bánkódom miatta. Most itt kell ülnöm Tatia társaságában, persze el is mehettem volna mellette, de nem akartam, nem is értem miért.
- Bár sokan voltak azok akiket sikerült megtévesztenetek én mégis felismerem, hogy ki kicsoda. Nem tudom miért, talán a jellemetek és a nézésetek az ami.. habár, a szem a lélek tükre. -gondolkoztam hangosan miközben az égre néztem. Félig pedig Tatia -hoz beszéltem. Szívesen megosztok bárkivel bármilyen információt, de.. Na jó, azért van eszem és gondolkozom is, oké?
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi
Ősi
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2013. Jul. 21.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Park                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park                     Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 2:53 am

Me and my dessert

Belül fortyogok a dühtől, amiért az a szerencsétlen informátor itt adta át nekem a képeket. Hát, hogy lehet ekkora marha? Ráadásul pechemre még társaságom is akadt utána, akit még soha életemben nem láttam, s a pláne, hogy ő viszont ismer engem. Meglep, hogy milyen nyíltan beszél arról a tudásról, amit magénak tudhat, ember létére. Pedig ha tudná, hogy mellettem nem igen ajánlatos locsi-fecsizni... lehet, hogy befogná a kis szájacskáját. Persze, nem az zavar, hogy beszél és elmondja, amit tudni szeretnék, hanem az, hogy ennyi mindet tud és ezekről mesél. De hát mit tehetnék? Ugornék a torkának, mint valami eszelős? Köszönöm, inkább nem. Helyette csak mosolygok és bólogatok. Amint a nevét is megtudom, az agyacskámban feljegyzem magamnak. Jó lesz a nevét megjegyeznem, hátha hasznomra válhat még ez a kis cserfeske. Az azonban felháborodást kelt bennem, hogy a képeimet is látta. Szeretném lerohanni néhány szitokszóval és rágalmazással, de nem teszem. Dühöm jól láthatóan az arcomra van írva és a tekintetem is szikrákat szór. Már éppen megszólalnék, mikor Roxanne ismét beszélni kezd. Szavai elűzni készülnek belőlem minden indulatot, mert roppant mód felkeltette az érdeklődésemet. Most kétszer meg kell gondolnom, hogy mihez kezdek ezzel a leányzóval...
- Személyesen is ismered? Honnan és mióta? - faggatózom tovább. Valóban érdekel ez az egész ügy, hisz Elijahról van szó. Nem számítottam a felbukkanására és jóval megnehezíti a terveimet, mivel kétlem, hogy engedné kivégezni a hibrid bratyóját.
- Nézd, Roxanne... szólíthatlak mondjuk Roxnak? - érdeklődőm, de nem várok rá komoly választ. Úgy szólítom, ahogy a kedvem tartja és csöppet sem érdekel mit gondol a becézésekről. Szóval, jobb ha erre nem is igazán válaszol. - Szóval, Rox. Nem szeretek a különböző bevezetésekkel vacakolni, hát egyszerűen rákérdezek. Elijah miért jött vissza a városba? Mi keresnivalója van itt? - érdeklődöm, szememet le sem véve a lány arcáról, egész pontosan a szeméről. Agytekervényeim mozgolódnak és a kis fogaskerekeik között különböző ötletek vetülnek fel. Szeretném tudni, hogy honnan jött ez a lány, hogy mióta van itt és mi dolga van Elijahval. Ideges leszek, ha csak arra gondolok, hogy Elijah egy ember leányzóval kötött barátságot. Nem is értem miért, hisz' már jó ideje hidegen hagy ha ránézek vagy rágondolok. De itt megint csak megjelenik az a hosszú visszaemlékezés, melynek a sebeit semmi sem fogja eltüntetni, viszont érzelmeket sem kavar fel. Már csak az kéne, hogy újra érezzek irántuk! Pfujj, isten ments!
- Én nem akarok megtéveszteni senkit, sosem bújtam bele egyik hasonmásom szerepébe se, még ha hasznomra is vált volna. - mondom meg neki a ferde igazságot. Arról ugyanis nem kell tudnia, hogy Katherine meg én sokszor cseréltünk szerepet, bár abban mind a ketten benne voltunk. Szóval, ez egyértelműen nem számít. - Kétlem, hogy bármit is számítana a kinézetünk, mert abból ugyan nem lehet rájönni, hogy ki kicsoda. Oké, a hajunkat leszámítva, de ezen lehet segíteni. - ez utóbbit apró mosollyal és kis fintorral tettem hozzá a mondandómhoz. - Tehát maximum csak a viselkedésük árulkodik valamicskét, de azt is igen nehéz lehet kiszúrni. - mondom el neki szerény véleményemet és egyben az igazságot. Igen, akadnak, akik felismernek minket, de azok is csak azért mert ismerik a hasonmásokat, vagy legalább az egyikkel találkoztak már személyesen. Nekem ez a véleményem és ezt semmi sem tudja megdönteni.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Park                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park                     Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries :: Mystic Falls :: Belváros-
Ugrás: