The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vampire Diaries Frpg
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Keressük!
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Stefan Salvatore
Chatbox
Legutóbbi témák
» The Originals & Vampire Diaries
Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 20, 2013 5:05 am by Elena Gilbert

» Theoriginalsfrpg
Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 06, 2013 4:36 am by Katherine Pierce

» Elhagyatott területen lévő sikátoros rész
Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:41 am by Tatia Petrova

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 5:44 am by diariesrpg

» EOF - Empire of Fantasy
Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 8:16 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 10:39 am by diariesrpg

» Avatar Foglaló
Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 3:06 am by Rebekah Mikaelson

» Keresett Karakterek
Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 5:23 am by Miranda Bourchier

» Kath és Ty
Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 9:04 am by Katherine Pierce

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Csüt. Aug. 08, 2013 10:40 am-kor volt itt.

 

 Mystic Falls-i Főtér

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Elijah Mikaelson
Ősi
Ősi
Elijah Mikaelson


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Mystic Falls és azon túl

Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Főtér   Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 2:42 am

Farrah E. Mikaelson,
Első találkozás Mystic Falls-ba való visszatértemkor...
egy váratlan személlyel.


Elmosolyodtam húgom szavain amikor a városról beszélt. Lassan sétálni kezdtünk miközben beszélgettünk.
- Klaus mindig a középpontban van, én már megszoktam. Remekül el vagyok így is. -mondtam továbbra is változatlan hangon- Mára elég sokat tudnak a családunkról és sokan nem is kedvelnek minket, de így is lehet boldogulni.
Saját tapasztalatból mondtam amit, boldogultam egyedül is és elég sok mindent elintéztem távollétem során. Mindenkinek meg kell tanulnia boldogulni függetlenül attól, hogy mi a neve vagy kikből áll a családja.
- Egészen pontosan az érdekel, hogy mi igaz a szóbeszédekből, mint már említettem. Mit tudsz nekem elmondani erről, Farrah?
Újabb két lépést tettem sétánk közben, utána megálltam és húgom felé fordultam. Kezeimet a vállára tettem és belenéztem a szemébe. Továbbra is barátságosan néztem rá, a hangom sem változott.
- Az érdekel, hogy érzi magát a család. -alig fejeztem be a mondatot és adtam egy puszit a homlokára.
Vissza az elejére Go down
Farrah E. Mikaelson
Ősi
Ősi
Farrah E. Mikaelson


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Aug. 02.
Age : 1023
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Főtér   Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 3:10 am

To: Elijah
Nothing can stop me from loving my brother.

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Én nem állítottam, hogy nem lehet érvényesülni. Természetesen vannak kapcsolatai mindannyiunknak a családon kívül. Klaus pedig... gyerekkorunk óta ilyen, szerintem sok újdonságot egyikünknek sem tudna okozni már - mosolyodtam el és önkéntelenül is az jutott eszembe, amikor az egész családot koporsókba zárta. Persze ez nem mosolygásra okot adó emlék, valahogy mégis elmosolyodtam rajta. Ám ekkor megálltunk és mondandója befejeztével kaptam egy puszit. Klaustól sokszor kaptam, Klaus kis kedvence vagyok, de Elijah más. Tőle ez mindig olyan különleges dolog számomra.

- A szóbeszédek nagy része tudod, hogy mindig igaz... főleg egy olyan kisvárosban, ahol egyre nagyobb létszámban vannak természetfelettiek, mint halandók... - sóhajtottam nagyot és újra lassú sétába kezdtünk. - És a családunk körül zajló események pedig nagyjából soha nem változnak. Kol esztelen és túlbuzgó, bár most nem tudom, merre van... Él-e vagy hal. A szőke dráma királynőnk pedig hol imádja az ittlétet, hol hisztériázik, hogy ember akar lenni, a szokásos... Klaust pedig ugye nem kell bemutatnom? Valahogy mindig kiprovokálja, hogy valaki a halálát akarja... - ráztam meg a fejem egy kis nemtetszéssel.

- A hasonmásokkal pedig mindig csak a baj van... Most sincs ez másképp. Bár Tatiával sok bajom sosem volt, csak az a másik kettő... - nyögtem föl szinte. De minek rejtsem véka alá a véleményem? Egy is elég lenne, nem még három!
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson
Ősi
Ősi
Elijah Mikaelson


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Mystic Falls és azon túl

Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Főtér   Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 3:37 am

Farrah E. Mikaelson,
Első találkozás Mystic Falls-ba való visszatértemkor...
egy váratlan személlyel.


Újra sétálni kezdtünk miután adtam egy puszit a húgomnak. Figyelmesen hallgattam a szavait. Először semmi újat nem mondott, de a végén, ott megragadta a figyelmemet. Farrah húgom elől nem rejtettem el az érzésemet, az az apró lepődöttség amit akkor váltott ki belőlem mikor Tatia nevét a szájára vette. Nem lepett meg a dolog túlságosan, sejtettem, hogy életben van és köztünk jár-kel valahol. Ezek után már tudtam, hogy a szóbeszédek jó eséllyel, mind igazak. végül csak kérdést tettem fel mely önmagában foglalt még több kisebbet is.
- A gyógyír?
Hangom most sem változott. Ismertem a meséket, legendákat, nevezzük aminek akarjuk. A húgom szavai alapján arra következtettem, hogy Elena valóban vámpír lett és Damon érzelmeit kikapcsolva öli az embereket. Az informátoraim ezek szerint nem tévedtek és akkor nem csak megbízhatok bennük, de még több teendőm is akad, mint elsőre gondoltam volna.
Vissza az elejére Go down
Farrah E. Mikaelson
Ősi
Ősi
Farrah E. Mikaelson


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Aug. 02.
Age : 1023
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Főtér   Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 3:51 am

To: Elijah
Nothing can stop me from loving my brother.

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Igen, a gyógyír is szerepel a kis mesénkben... Bár ha jól tudom, még egyik félnek sincs a markában. Szóval még időben vagy, bátyám. Még van esélyed, hogy a tiéd legyen a győzelem ebben a játszmában - mosolyogtam fel rá. Amilyen tárgyilagosan most beszéltem a gyógyírről, körülbelül annyira is érdekel. Voltam már ember, de köszönöm szépen, jó ideje vámpír vagyok és tökéletesen elvagyok magamnak.

- Tényleg, Elijah, ha a tiéd lenne a gyógyír, te mit kezdenél vele? Mert ugye Klaus Elenát akarja újra emberré tenni ha jól tudom, Rebekah újra ember akar lenni, engem abszolút nem érdekel a dolog, hát te hogy állsz ezzel? - kérdeztem kíváncsian félrebillentett fejjel. - Nem kell félned, nem fogok ellened játszani, sőt, senki mellett sem fogok ez ügyben...
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson
Ősi
Ősi
Elijah Mikaelson


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Mystic Falls és azon túl

Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Főtér   Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 4:06 am

Farrah E. Mikaelson,
Első találkozás Mystic Falls-ba való visszatértemkor...
egy váratlan személlyel.


Valahogy sejtettem ki miért akarja megszerezni a gyógyírt. Bár a húgom nem említette, a Salvatore testvérek részéről is sejtettem. Egyértelmű volt ki miért akarja megszerezni a gyógyírt, a bolond is kitalálhatja. A nekem szegezett kérdés viszont meglepett egy kissé, de jogos volt.
- Én nem akarok semmit sem. De ha nálam lenne, akkor biztos helyre tenném addig amíg nem sikerül a leghelyesebb döntést meghoznom sorsával kapcsolatban. -jelentetem ki egyszerűen. Örültem, hogy Farrah nem akar semmilyen pozíciót betölteni a nagy ellentétekben és harcokban. Hasonlóképp érzek én is, de nekem mégis muszáj azt tennem ami a legjobb mindannyiunknak. Azért is jöttem ide, hogy terelgessem őket. A többi, személyes okaim már csak rám tartoznak.
Vissza az elejére Go down
Farrah E. Mikaelson
Ősi
Ősi
Farrah E. Mikaelson


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Aug. 02.
Age : 1023
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Főtér   Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 4:20 am

To: Elijah
Nothing can stop me from loving my brother.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ez egy egész korrekt válasz és megoldás - ismertem elbólintva egyet. Bár Elijah-tól mi másra lehetett volna számítani. A hatalommánia nála nem újult ki. Bár szerintem abból még hatalmasabb családi dráma lett volna, mint amilyenek eddig voltak.

- És hogy gondoltad? Beköltözöl a Mikaelsonok közé? - váltottam témát, hiszen engem ez a gyógyír dolog tényleg nem hozott lázba soha. - Néha nem ártana, ha valaki épeszű is társulna hozzánk, nem csak Klaus idióta hibridjei vagy épp a barbibabája. Tényleg, képzeld... Klaus újra szerelmes, csak most színt váltott - nevettem el magam utalva a hasonmások barna hajára.
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson
Ősi
Ősi
Elijah Mikaelson


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Mystic Falls és azon túl

Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Főtér   Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 4:42 am

Farrah E. Mikaelson,
Első találkozás Mystic Falls-ba való visszatértemkor...
egy váratlan személlyel.


Farrah lakásutáni kérdése elgondolkoztatott. Mikor eszembe jutott egy barátom elmosolyodtam és utána válaszoltam csak húgom kérdésére.
- Egyenlőre szeretném ha nem tudná meg mindenki, hogy visszajöttem. -magyaráztam szokásos hangomon. Tudtam, hogy szerencsém van amiért Farrah-val találkoztam és nem mással, ő talán nem fogja mindenkinek elmondani, hogy itt vagyok.
- Egy barátomnál leszek egy ideig. Ne aggódj, nem leszek sokáig távol. Észre sem fogod venni és már én is ott fogok lakni veletek. -folytattam Farrah bókja után amit Klaus öcsém szerelmi ügye kísért.
- Caroline-ra gondolsz? -érdeklődtem Klaus után. Ő volt az egyetlen akit el tudtam képzelni és akiről a szóbeszédek terjengtek. Reménykedtem benne, hogy Farrah mindent megoszt velem amit csak lehet, hogy előrébb legyek már ezzel a kevéssel is. Bárhogy is alakuljanak a dolgok, még így is lesz mit elintéznem.
Vissza az elejére Go down
Farrah E. Mikaelson
Ősi
Ősi
Farrah E. Mikaelson


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Aug. 02.
Age : 1023
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Főtér   Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 6:26 am

To: Elijah
Nothing can stop me from loving my brother.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bólogatva hallgattam amíg beszélt. Végül is megértettem, hogy egyből nem akar belerobbanni ebbe a parádéba, ami itt folyik. Ó, mg ha parádé lenne, de ez még cirkusznak is rémesen siralmas és unalmas.
- Rendben, rendben... De ígérd meg, hogy nem tűnsz el, mint a kámfor. Tudod, kell egy kis változatosság a Klaus-féle dolgok mellett. - mosolyodtam el sokatmondóan. Ismerjük mind jól a bátyánkat, sőt, talán túl jól is. Én élvezem az életet mellette, csak olykor vágyom a változatosságra. És ezt most nem a lakhelyre értem, hanem a személyiségekre. A gondolkodásmódokra és életvitelekre. Persze a nagyon erényes viselkedés soha nem lesz a kedvencem, de ezt Elijah s tudja. És azt hiszem, el is fogad ilyennek. Mondjuk ha nem így lenne, valószínűleg most nem sétálgatnánk itt ilyen kellemesen.

- Ó igen, rá gondolok bizony! Nem mondom, hogy bajom van vele, de azt sem, hogy kedvelem. Viszont végre kitört a hasonmások bűvköréből. Ez nagy szó... - beszéltem szórakozottan. - De mesélj egy kicsit te is. Merre jártál, mi történt veled?
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson
Ősi
Ősi
Elijah Mikaelson


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Mystic Falls és azon túl

Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Főtér   Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 6:46 am

Farrah E. Mikaelson,
Első találkozás Mystic Falls-ba való visszatértemkor...
egy váratlan személlyel.


Tudtam, hogy a húgom meg fog érteni és bízhatok benne. Valamilyen szinten ő a család egyik normálisabb tagja. A tippem Caroline felől igaznak bizonyult. Sétáltunk tovább Farrah húgommal és elég kellemesen elbeszélgettünk, remélem nem fogom megütni a bokámat miatta.
- Meglátogatlak majd és ha el akarnék menni mindenképp szólok, rendben!? -mondtam komolyan, őszintén és barátságosan az eltűnésemet illetően. Megértettem Farrah nézőpontját a változatosságokat illetően és nem is ítéltem el emiatt, néha mindenkinek kell egy kis változatosság még ha nem is mindig ugyanabban az értelemben. Kis csend után válaszoltam csak a nekem szegezett kérdésekre.
- Több városban is megfordultam. De, ha fogalmazhatok úgy, kicsit visszatértem a régi időkre. -intéztem egy barátságos mosolyt Farrah felé. Igen, talán pont jól fogalmaztam, nosztalgiáztam miközben barátokat találtam, hihetetlen személyiségeket ismertem meg és folyamatosan tájékozódtam az itteni dolgokról. Már amennyire lehetett. Végül egy barát volt az aki visszacsalogatott ide, részben.
Vissza az elejére Go down
Farrah E. Mikaelson
Ősi
Ősi
Farrah E. Mikaelson


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Aug. 02.
Age : 1023
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Főtér   Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 9:27 am

To: Elijah
Nothing can stop me from loving my brother.

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Jól van, így megfelel - mosolyodtam el, és őszintén szólva meg is nyugodtam ettől a gondolattól.
Csak sétálgattunk, apró hallgatások, amik nem számítottak kínosnak, majd újabb szavak. Kérdésemre kaptam is válasz, meg nem is. Elijah-ból jó politikus lenne napjainkban - kuncogtam fel gondolatban. Ettől függetlenül én mindent értettem, nem kellett többet mondania. S most így ezt hallva nekem is szöget ütött a fejemben a gondolat, hogy újra neki kéne vágnom a világnak csak úgy egymagam. A zavaró tényező, amit Mikael személye okozott, már nincs jelen.
- Gondolom jó volt újra bejárni a régi kedvelt helyeket úgy, hogy nem kell állandóan azon töprengeni, miként tűnj el rövid időn belül úgy, hogy senki se tudja, merre mentél... És hogy nem kell Klaus ügyes-bajos dolgait hallgatnod - révedtem el komolyan elgondolkozva ezen az egészen. Igazából hosszútávon ezt csak Elijah tudná csinálni szerintem. Mi többiek valahogy... mindig egy helyre keveredünk már csak azért is, hogy bosszantsuk a másikat. Ám ekkor eszembe jutott valami:

- Viszont ha tényleg nem akarod, hogy a többiek ideje korán értesüljenek ittlétedről inkább az eldugottabb, kissebb helyeket válaszd... A Grillt pedig verd is ki a fejedből. Mindig ott van valaki, akinek eljárhat a szája. Hisz ismered az ittenieket... - tanácsoltam minden rosszindulat nélkül. Ebben nem volt semmi besúgóság vagy kétszínűség. Pusztán szeretem a bátyámat és tiszteletben tartom a kérését. És ugyan így cselekednék ha most Klausról lenne szó, mert ugyan ezt várnám el fordított esetben én is.
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson
Ősi
Ősi
Elijah Mikaelson


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Mystic Falls és azon túl

Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Főtér   Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 11:40 pm

Farrah E. Mikaelson,
Első találkozás Mystic Falls-ba való visszatértemkor...
egy váratlan személlyel.


Tovább haladtunk a sétával miközben figyelmesen hallgattam húgom szavait. Gondolataim teljesen elterelődtek a hőségről így már ez az egyetlen zavaró tényező sem volt jelen. Egyenlőre ez az egy miatt kell aggódnom, de lesz ennél bonyolultabb helyzet is.
- Valóban kellemesen éreztem magamat. Sok helyen tudják, hogy tisztelni kell az ősi Mikaelson családot így nem voltak különösebb gondjaim. -itt nosztalgikusan elgondolkoztam és csak egy kicsivel később folytattam- Más, kellemes helyeken is voltam. -tettem hozzá előző szavaimhoz és önkénytelenül is elmosolyodtam. Mikor agyamba hasított a felismerés, hogy mosolygok a bizonyára értetlenül néző húgomra tévedt a tekintetem. Szinte láttam magam előtt ahogy belém lát épp ezért felé is intéztem egy barátságos mosolyt. Utána újra komoly arcot vettem fel és hallgattam Farrah szavait.
- Nem szándékoztam sűrűn megmutatni magamat. -válaszoltam szavaira- Van egy barátom ahol meghúzhatom magamat miközben szemmel tartalak benneteket. -mondtam komolyan mégis barátságosan. Az egyetlen gondom az volt, hogy nem szóltam mikor fogok a városba jönni és még a barátom sem tudja, hogy nála tervezek lakni addig amíg végleg fel nem fedem magamat mindenki előtt és haza nem mehetek. Reményeim szerint ebből nem lesz probléma.
Vissza az elejére Go down
Farrah E. Mikaelson
Ősi
Ősi
Farrah E. Mikaelson


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Aug. 02.
Age : 1023
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Főtér   Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 5:03 am

To: Elijah
Nothing can stop me from loving my brother.

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Nos igen, lényegesen megkönnyíti a helyzetet, ha már nem kell kivívni a kellő tiszteletet, hanem már első pillanattól kezdve úgy kezelnek - bólintottam beszéd közben. Igazából ez tényleg egy hatalmas előny, na meg esetenként hátrány is, hogy ismerik és sokan félik a Mikaelson nevet. Bármerre járunk, szinte mindenhol hallottak rólunk, ha csak legendákból is. Bár Klaus kegyetlensége nagyjából mindenhol köztudott.

A tény, hogy Elijah nem készül a nagyközönség előtt pompázni még, megnyugtatott. Természetesen nagyon jól tudom adni az ártatlant, de akkor is. A családon belüli nyílt viszálykodás soha nem vezetett jóra és tudjuk jól, hogy a családban ami nagyrészt öröklődött az az "előbb ütök, aztán kérdezek" elv. Elfeledve az "egységben az erő" hatalmas igazságát.
- Remélem tudod, hogy ez a szemmel tartás kissé fenyegetően hangzik, a családunk hátterét nézve - pillantottam fel rá hunyorogva a naptól. Persze tudtam, hogy ezt nem úgy kell értenem, de egy természetes paranoia bennem is van. Főleg apánknak hála...
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson
Ősi
Ősi
Elijah Mikaelson


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Mystic Falls és azon túl

Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Főtér   Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 5:39 am

Farrah E. Mikaelson,
Első találkozás Mystic Falls-ba való visszatértemkor...
egy váratlan személlyel.


- Nem csak titeket foglak szemmel tartani, mindenkit akit csak lehet. Nem akarok meglepetéseket és talán még segíthetek is nektek.
Farrah húgom fölöslegesen aggódik. Nem akarok rosszat, főleg nem a családommal szemben. Azért figyelek meg mindenkit, hogy ne tegyen olyat amit később megbánna. Ez elég gyakori itt Mystic Falls-ban ahol mindenki fenyegetőzik. Érthető volt húgom aggódás, de nem izgattam magamat különösebben. Nem állt szándékomban a családom ellenfordulni, csak a lehető legjobb döntéseket akartam meghozni. Hangomban semmi szokatlan nem volt, kedves és barátságos voltam. A nap magasan járt már, közeledik a dél. Lassú sétánkat nem hagyjuk abba a beszélgetés közben.
- Farrah, nem tudod, hogy ki mit tervez esetleg? Ki mivel van elfoglalva mostanában? -érdeklődtem meg hátha tud valamit ami még a hasznomra lehet.
Vissza az elejére Go down
Farrah E. Mikaelson
Ősi
Ősi
Farrah E. Mikaelson


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Aug. 02.
Age : 1023
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Főtér   Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 9:01 am

To: Elijah
Nothing can stop me from loving my brother.

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Nem is feltételezném soha, hogy rossz szándékaid vannak a család iránt, csak hosszú idő volt örökkévalóságunkból, melyet Apánk üldözése elől való menekülések sorozata tett ki - sóhajtottam, s kissé összeszorult a gyomrom, ahogy megjelentek az emlékképek a szemem előtt. De ennek már vége! Nehéz elhinni, de szerencsére így van. Már nyugodtan élhetünk.
Bátyám kérdésére vettem egy mély lélegzetet és végigfuttattam az agyamban, hogy kiről, illetve kitől mit tudok. Az eredmény viszont nem nyújt valószínűleg sok .jdonságot, sőt.

- A tervezgetések központja most is a kicsi, idegesítő és még vámpírként is esetlen Elena. Damon most ugyan őrjöngő üzemmódba váltott, és Stefan gondolom ujjong, hogy őt választotta a lány, de véleményem szerint a Petrovák terveiben is szerves része van, akércsak Klauséban. És persze a gyógyír mindenek felett, ettől vannak megőrülve mind... Ennyit tudok jelenleg. Az újonnan érkezők szándékait még nem ismerem - válaszoltam őszintén. - Na meg Klaus és a barbija, illetve mindenki más és Klaus. Az örök körforgás, Klaus hatalmat fitogtat ezért mások el akarják tenni láb alól. Tudod, hogy ilyen helyeken nincs új a nap alatt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Főtér   Mystic Falls-i Főtér - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystic Falls-i Főtér
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mystic Falls-i utcák
» Mystic Kávéház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries :: Mystic Falls :: Belváros-
Ugrás: