The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vampire Diaries Frpg
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Keressük!
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Stefan Salvatore
Chatbox
Legutóbbi témák
» The Originals & Vampire Diaries
Kath és Ty Icon_minitimePént. Dec. 20, 2013 5:05 am by Elena Gilbert

» Theoriginalsfrpg
Kath és Ty Icon_minitimeSzer. Nov. 06, 2013 4:36 am by Katherine Pierce

» Elhagyatott területen lévő sikátoros rész
Kath és Ty Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:41 am by Tatia Petrova

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Kath és Ty Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 5:44 am by diariesrpg

» EOF - Empire of Fantasy
Kath és Ty Icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 8:16 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Kath és Ty Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 10:39 am by diariesrpg

» Avatar Foglaló
Kath és Ty Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 3:06 am by Rebekah Mikaelson

» Keresett Karakterek
Kath és Ty Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 5:23 am by Miranda Bourchier

» Kath és Ty
Kath és Ty Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 9:04 am by Katherine Pierce

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Csüt. Aug. 08, 2013 10:40 am-kor volt itt.

 

 Kath és Ty

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tyler Lockwood
Hibrid
Hibrid
Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Aug. 06.

Kath és Ty Empty
TémanyitásTárgy: Kath és Ty   Kath és Ty Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 9:14 am

Kathyke
Gyorsan megyek a kocsival, nagyon gyorsan. Már hajnal van, és már nem sokára Mystic Fallsba leszek és láthatom újra az én Carolinemat. A megengedettnél megint sokkal gyorsabban megyek, de most szerencsére a rádión egy tűrhetőbb zene megy. Csönd van, csak a rádió szól. De hirtelen meghallok egy ág törést. Egyből farolok egyet és kipattanok a kocsiból, és a hang felé nézek.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
Vámpír
Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Kath és Ty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kath és Ty   Kath és Ty Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 9:23 am

Éppen a vadászatból jöttem, hiszen ilyenkor sok turista bóklászik még erre felé, s mi sem jobb mint a friss, meleg vér. Szép lassan elindulok az úton vissza Mystic Fallsba, hiszen hova siessek még bőven van időm visszaérni és hatásos belépőt csinálni Caro bulijába. Hirtelen meghallom egy közeledő kocsi zaját, de hiába vagyok gyors és éber, talán túlságosan is a gonosz kis tervecském járt az eszemben, hiszen pár másodperc múlva már a földön fekszek és tehetem össze a törött csontjaimat. Megölöm azt, aki ezt tette, de nem mást pillantok meg mint Tylert.  
Hirtelen ott termek nála és a nyakánál fogva a kocsihoz nyomon. - Nem látsz hibridke? - Nézek dühösen rá. - Csak nem a kis Drága Carehez jöttél. - s azzal el is hajítom messzire és szép lassan elindulok felé. - Van egy rossz hírem számodra. - nézek rá ördögien és talán még hasznomra is lesz ő, hiszen én segítek neki, akkor majd ő is fog nekem.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood
Hibrid
Hibrid
Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Aug. 06.

Kath és Ty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kath és Ty   Kath és Ty Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 9:37 am

Amikor meglátom, hogy kit ütöttem el, elkerekedik a szemem. Először azt hittem, hogy Elena, de amikor a kocsihoz szorít tudtam, hogy Katherine.
-Szerintem elvakított az, hogy megláttalak téged. Mosolygok rá, majd próbálom leszedni a kezét a nyakamról, már amikor sikerülne a elhajít. Amikor földet érek, óriási fájdalom járja át a testem. Érzem, hogy eltört a kezem.
- De hozzá! Mondom neki, majd amikor azt mondja, hogy van egy rossz híre óriási lett a dühöm. Elé suhanok és egy fának lököm, majd megvillantom a vámpírfogaim és a kezéhez teszem, de még nem harapom meg.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
Vámpír
Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Kath és Ty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kath és Ty   Kath és Ty Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 9:57 am

Nem kell hízelegned, tudom hogy jobb vagyok, mint a kis hasonmáska. -mondom nevetve.- De inkább téged csak a féltékenység vakít el. -mondom merő undorral, hiszen nem értem mit esznek Careen. Oké szépnek szép, de milyen kis idegesítő fruska volt, mielőtt vámpír nem lett, amit persze nekem köszönhet, de ezt mindenki elfelejti. -
Meg se forduljon ez a fejedben. - mondom neki mosolyogva, majd a törött karjánál fogva elkapom,s most fordul a kocka, majd a fülébe súgom.- Csillapodj már Ty . - majd elengedem és szép lassan elindulok vissza a kocsihoz.- Meg se próbáld. - intem le, amikor meglátom, hogy megint nekem akar esni.- Mert a végén a lábadat is eltöröm. - nézek rá kedvesen, majd hogy megpróbáljam lehűteni, így el ejtek neki egy két morzsát.- Te Care-t akarod, én meg Klaust akarom megtörni. - mondom úgy mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Felülök a motorháztetőre és onnét nézem őt, mert látom rajta, hogy kezdi sejteni, mire is akarok kilyukadni.- Ugyan már semmi szükség erre a harcra köztünk. Nekem nincs veled  bajom Ty. - mondom neki mosolyogva, mert látom, hogy még mindig úgy nézz rám.-
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood
Hibrid
Hibrid
Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Aug. 06.

Kath és Ty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kath és Ty   Kath és Ty Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 10:07 am

- Ezt nem hízelgésnek szántam. Mosolyogtam rá, majd lehervadt a mosoly az arcomról, amikor elkapta a törött karomat. Visszafojtottam egy ordítást. Érzem, hogy kezd gyógyulni a karom. Majd amikor azt mondja, hogy Caroline és Klaus, nem hittem a fülemnek. Care,hogy bírt kikezdeni azzal a féreggel azok után amit csinált velem, és a többiekkel, egy tucat embert megölt már. Ilyen nincs!
- Nem hiszem el! Mondom kétségbe esetten, majd amikor meghallom, hogy van egy terve, fény csillan a szemembe.
- Mi a terved?
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
Vámpír
Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Kath és Ty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kath és Ty   Kath és Ty Icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 10:14 am

Ne hogy azt mond már, hogy a drága kis Elenát jobban bírod nálam. - nézek ráhitetlenkedve.- Én legalább nem nyafogok úgy mint ő, én cselekszek, de akkor így már értem miért is "szereted" Caret. - rajzolok idéző jelet a szereted szónál és nézem őt mosolyogva.- Gondolod ő kitartott melletted azok után, hogy egyszer már majdnem megölted őt és még le is léptél. -húzom fel a szemöldökömet, majd tapsolok egyet jelképesen és közben mondom neki- "Tic-Tac" Ty. Itt van Klaus aki megmentette őt. - nézem őt, nem hiszem el, hogy még mindig nem fogja fel.- Klaus cselekedett és ahogy láttam nagyon is jól meg vannak. - majd ránéztem a telefonomra.- De nézd csak mi van itt.. - Mondom neki ördögi mosollyal, s felé fordítom a telefont, hogy jól lássa a képet, amint Caro és Klaus együtt vannak.-
Nyugalom. Miért is bíznék benned, ha nem hiszed el, amit mondok. - ezt ő se gondolhatta komolyan, hogy csak úgy befogom avatni.-
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood
Hibrid
Hibrid
Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Aug. 06.

Kath és Ty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kath és Ty   Kath és Ty Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 3:58 am

-De valahogy jobban bírom, de nem tudom, hogy miért.Mondom neki mosolyogva, majd megint lehervadt a mosoly az arcomról amikor elmondta az igazságot, tényleg megöltem majdnem Caret, arról tehetek. De arról nem, hogy elkellet mennem, mert egy gonosz 1000 éves hibrid megfenyegettet. Majd amikor megmutatja a képet, ahol Klaus és Caroline együtt vannak óriási düh árasztja el a testem, erőből beleütök a visszapillantóba ami el is repül.
- Mi a terved? Kérdezem meg még egyszer.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
Vámpír
Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Kath és Ty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kath és Ty   Kath és Ty Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 8:31 am

Azt hittem jobban bírod a "kevésbé" nyávogós lányokat, mint amilyen most lett Care, a vámpírsága után. - nézem őt, s részben sajnálom is hiszen éppen kitépem a szívét a hírekkel, de túl fogja élni. Hiszen egy idő után az ember hozzá szokik, s meg tanul vele élni. Mondjuk remélem nem lesz belőle öldöklő gép. Woow ő aztán tényleg ideges, de miért nem tölti ki a dühét Klauson?! - Miért szegény kocsit bántod és miért nem Klaust? - kérdezem tőle.-
Én segítek neked, ha te is nekem. - figyelem őt.- Esélyt adok arra, hogy visszaszerezd Care-t. - figyelem őt mosolyogva.-
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood
Hibrid
Hibrid
Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Aug. 06.

Kath és Ty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kath és Ty   Kath és Ty Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 8:47 am

-Akkor tévedtél. Mosolyogtam rá, nem lehet igaz, hogy Care pont Klaussal jött össze, pont vele? Megölte Jennat, megölte az anyámat! Nem értem, Caroline, hogy bír még hozzányúlni is.
-És, hogy adsz esélyt?
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
Vámpír
Vámpír
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Kath és Ty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kath és Ty   Kath és Ty Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 9:04 am

Micsoda mosoly. - mondom nevetve és nézem őt.- De ezt tartogasd a drága Care-nek. - teszem hozzá.-
Nem állnál le egy percre. - mondom neki, mert kezd idegesíteni, hogy fel-alá járkál.- Beleszédülök, ha követlek.
Misem egyszerűbb. A szülinapi buli már zajlik. - nézek rá. - S én már tettem egy két dolgot, ami miatt Klaus és a te szőke hercegnőd kicsit eltávolodtak. Szóval van esélyed visszakapni őt. - mondom neki ördögi mosollyal.- Jaa de nézz szembe azzal is, hogy gyáva módon elfutottál korábban, szóval harcra fel és győzzön a jobbik. - kacsintok rá.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kath és Ty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kath és Ty   Kath és Ty Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kath és Ty
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries :: Mystic Falls :: Külterületek-
Ugrás: