The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vampire Diaries Frpg
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Keressük!
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Stefan Salvatore
Chatbox
Legutóbbi témák
» The Originals & Vampire Diaries
Sikátor                     Icon_minitimePént. Dec. 20, 2013 5:05 am by Elena Gilbert

» Theoriginalsfrpg
Sikátor                     Icon_minitimeSzer. Nov. 06, 2013 4:36 am by Katherine Pierce

» Elhagyatott területen lévő sikátoros rész
Sikátor                     Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 3:41 am by Tatia Petrova

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Sikátor                     Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 5:44 am by diariesrpg

» EOF - Empire of Fantasy
Sikátor                     Icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 8:16 pm by Vendég

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Sikátor                     Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 10:39 am by diariesrpg

» Avatar Foglaló
Sikátor                     Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 3:06 am by Rebekah Mikaelson

» Keresett Karakterek
Sikátor                     Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 5:23 am by Miranda Bourchier

» Kath és Ty
Sikátor                     Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 9:04 am by Katherine Pierce

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Csüt. Aug. 08, 2013 10:40 am-kor volt itt.

 

 Sikátor

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore
Admin
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2013. Apr. 11.
Age : 183

Sikátor                     Empty
TémanyitásTárgy: Sikátor    Sikátor                     Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 7:58 pm

***
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariess.hungarianforum.com
Rosalia Roskowinski
Vámpír
Vámpír
Rosalia Roskowinski


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Jul. 22.
Age : 70
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Sikátor                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                     Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 5:38 am


elena & rosa

[You must be registered and logged in to see this image.]
Éhes lettem. Mondjuk, nem is csoda, attól, amilyen perceket az erdőben átéltem, meg sem kellene lepődnöm. Az időtájt míg Damonnal voltam, az ég alján eltűnt a nap utolsó sugara is, és a sötétség leple vette át az uralmat. Nem bánom, szeretem a sötétséget, az éjszakát, tehát nem is indulhatnék jobb időpontban vacsorázni. Illetve, vacsorát keresni. A városka egyik sikátorát nézem ki magamnak, egy darabig támasztom egy utcai lámpa oszlopát, majd, mikor meglátom, hogy egy ember befordul a sikátorba, utána vetem magam. Nem fogom sietősre, soha sem szoktam elkapkodni semmit sem, a vacsorám úgyis az asztalomon - vagy az ágyamon - landol. Amint a ballagó vértasak a sikátor közepére ér, vámpírképességemnek hála, egyetlen perc sem telik el míg beérem, karjaim a nyaka köré fonódnak.
- Éhes vagyok. - nyafogom a fülébe, majd egyetlen mozdulattal töröm el a nyakát. Fülemben visszhangzik a csontjainak reccsenése. Leguggolok mellé, elfordítom a fejét, hogy hozzáférjek a nyakához, majd szemfogaimat a bőrébe mélyesztem. Vére émelyítően hat rám, felnyögök, amint a cseppek lefolynak a torkomon.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Vámpír
Vámpír
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : ✬ Mystic Falls

Sikátor                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                     Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 5:57 am



Rosa & Elena


Hogy miért járom az utcákat ilyenkor? Fogalmam sincs.. és amúgy is, mit tudok én? Semmit... ezek az egyszavas válaszok már az őrületbe kergetnek. Annyi a tennivalóm és olyan kevés az idő. Ha Damon tényleg akkora hülye, hogy megölesse magát, amiatt amit mondtam neki, akkor tényleg tennem kell valamit. De mit? Bár elmondtam neki azt, amit Tatia mondott nekem, még mindig nem érti mekkora felelőtlenség az amit tesz. Mit tegyek? Nem vonhatok vissza mindent és hazudhatom azt, hogy szeretem... nem ezt esztelenség! Hisz én utálom! Utálod Elena, utálod! Mondogattam magamnak, miközben sietősre fogtam a sétát. Egészen sötét volt és én meg nagyon éhes voltam. Otthon van pár tasak vér, amivel kihúzom még egy ideig...
Pont a sikátor mellett haladtam el, mikor meghallottam egy hangot. Kínnal teli volt, olyan aki mentségért esedezik. Ezt pedig nem hagyhattam. A hangot követve rohantam, rohantam míg meg nem láttam a forrását. Egy vörös nő volt az. Nagy csillogóan fehér agyarait egy férfi nyakába vájta és láttam, hogy jelenlétemre hosszú perceik rá sem eszmélt.



Vissza az elejére Go down
Rosalia Roskowinski
Vámpír
Vámpír
Rosalia Roskowinski


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Jul. 22.
Age : 70
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Sikátor                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                     Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 6:48 am


elena & rosa

[You must be registered and logged in to see this image.]
Édes mézként csorog le a torkomon a férfi mélyvörös vére, éltető nedűként veszi birtokba a testem. Beleremegek, ahogyan a gyomromat meg-, és eltölti a melegség, a vér által.
Egyetlen egy pillanatra szakítom meg a férfi nyakával való kontaktust, emelem fel a fejem. Szemem sarkából megpillantok egy alakot a félhomályban. Fejemet felé fordítom, hogy megnézhessem magamnak. Egy nőt látok magam előtt.
- Nocsak, nocsak! - engedem el a férfi nyakát, teste tompa puffanással ér a betonra. Felemelkedek, és teszek egy lépést a nő felé.
Meglep, hogy meg sem lepődik a látottakon.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Vámpír
Vámpír
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : ✬ Mystic Falls

Sikátor                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                     Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 7:21 am



Rosa & Elena


Döbbenten álltam ott és vártam míg végez az áldozattal. Nem is értem miért voltam tehetetlen, de valahogy nem bírtam közbeszólni, csak álltam ott és találgattam, hogy vajon honnan ismerem a nőt.
- Én ismerlek! Mármint láttalak valahol...- mondom neki, miközben megvakarom a könyököm. Még mindig nem emlékszem kristálytisztán mindenre de az már dereng, hogy valahol láttam. Mikor már azt észlelem, hogy befejezte még utoljára ránézek a tetemre. Szegény férfi! Most viszont megkellet várnom, hogy befejezze a "dolgát", ha információkat akarok kicsalni belőle.
- Olyan bunkó vagyok, bocsi. A nevem Elena Gilbert, friss vámpír.- teszem hozzá a fajomat, mert nem akarom, hogy tévedésben legyen velem illetően és a titkunk kikotyogása terén.



Vissza az elejére Go down
Rosalia Roskowinski
Vámpír
Vámpír
Rosalia Roskowinski


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Jul. 22.
Age : 70
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Sikátor                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                     Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 9:42 pm


elena & rosa

[You must be registered and logged in to see this image.]
Meglepetten teszek még egy lépést felé.
- Ismersz? - kérdezem, szemeimben az értetlenség fénye csillan meg, hiszen csak tegnap érkeztem Mystic Fallsba. Máris hírem ment? Igazán hízelgő.
- Meglehet. - hagyom rá. - Egy barátomat látogattam meg. - húzódik mosolyra a szám, ahogyan előtörnek bennem az órákkal ezelőtt történt emlékek.
Bemutatkozik. Az illem azt diktálja, hogy tegyem én is.
- Rosalia. Rosalia Roskowinski. - biccentek. - Hatvan éves vámpír. - teszem hozzá, ahogyan az előbb ő is tette a faját. Így már rögvest világossá válik, hogy miért nem kapott szívinfarktust a látottakon.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Vámpír
Vámpír
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : ✬ Mystic Falls

Sikátor                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                     Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 10:55 pm



Rosa & Elena


A lámpa fényében megcsillant szemétől egy perce a hideg is kiráz. Vagy az nem is a lámpa volt? Egy lépést közeledek felé és próbálom visszajátszani a memóriámban, hogy vajon hol láthattam. Egy képen.... de hol?
- Sajnálom biztos összetévesztettelek valakivel, mivel valami nekem azt súgja, hogy új vagy itt, igaz?- vonom fel az egyik szemöldökömet, majd a férfira nézek a földön. Jobb lesz ha eltakarítja....
- Egy barátot? És az a barát is egy vámpír?- kíváncsi  vagyok mint mindig, szükségem van infókra. Kora hallatán egyáltalán nem nyugszom meg. Nem sokkal, de idősebb nálam és ahogy nézem remekül eszik, szóval... kiűzni biztos nincs esélyem innen.
- Üdv Rosalia! Tudod, nálunk a dolgok úgy mennek, hogy eltakarítjuk a vacsit.- jegyzem meg egy kis mosoly keretében.





A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 23, 2013 11:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rosalia Roskowinski
Vámpír
Vámpír
Rosalia Roskowinski


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Jul. 22.
Age : 70
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Sikátor                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                     Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 11:12 pm


elena & rosa

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mosolyra késztet, ahogy a szemeibe tekintve felmérem, hogy nem nagyon repes az örömtől, hogy a kedves kisvárosába költöztem.
- Mondhatjuk úgy is. - biccentek, bizonyítva, hogy igen, új vámpírként vagyok jelen Mystic Fallsban. Nem mintha számítana, nem érzem magam idegennek, és, hogy szerinte az vagyok, vagy sem, az sem érdekel.
Mosolyom szélesedni kezd, mikor tekintete a betonon heverő tetemre esik.
- Igen, ő is vámpír. - felelem. Minden kétséget kizáróan nagyon is érdekli, hogy mi szél fújt erre, és mi, illetve ki miatt. - Elena, igaz..? - kérdőjelezem meg, sajnálatos módon rossz a névmemóriám. - Tudod, én meg nem szeretem, hogyha megmondják mit tegyek. - mordulok fel.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Vámpír
Vámpír
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : ✬ Mystic Falls

Sikátor                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                     Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 11:35 pm



Rosa & Elena


Nem tudtam felidézni, hogy honnan lehet olyan ismerős az arca. Biztosan csak az, az egy pohár bor, amit otthon ittam, megártott a fejemnek, s az eszemnek is.
Még egyszer megengedtem magamnak, hogy ránézzek a férfira, majd levettem róla a szemem.
- Sajnálom, de nálunk ez a szabály! Így is rengeteg az eltűnt... nem akarjuk, hogy így találják meg őket.- emelem meg én is egy kicsit a hangszínem. Nem engedhetem meg, hogy csak így rám förmedjen.
- Igen, Elena!- mondom ki újra a nevemet, majd biccentek egyet. Nincs értelme ilyenkor eszmecsevejt folytatni egy vámpírral is, jobb lesz ha megyek.
- Komolyan? Csak mert én eddig úgy tudtam, hogy ismerem az itteni vámpírokat...- nem akartam felvágni vele, de tényleg így éreztem.



Vissza az elejére Go down
Rosalia Roskowinski
Vámpír
Vámpír
Rosalia Roskowinski


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Jul. 22.
Age : 70
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Sikátor                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                     Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 11:45 pm


elena & rosa

[You must be registered and logged in to see this image.]
Megvonom a vállam.
- Rendben, el fogom rejteni a tetemét. - felelem. Ezen ne múljon a kellemes fogadtatás.
Tekintetemmel végigmérem.
- Mondd, te is olyan vámpír vagy, aki az emberi vérről állatira, rosszabb esetben tasakosra fanyalodott? - hangszínem gúnyos, észrevehető, hogy mennyire nem tisztelem az olyanokat. Engem nem erre tanítottak.
- Oroszország az otthonom. De döntöttem, ide sodort a szél, hogy megkeressem azt a férfit, aki megajándékozott az öröklét ajándékával. - nézek mélyen a szemeibe. - Hogyha minden vámpírt ismersz itt, bizonyára őt is. - incselkedek vele, had nyugtalankodjon a kilétem miatt.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Vámpír
Vámpír
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : ✬ Mystic Falls

Sikátor                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                     Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 5:46 am



Rosa & Elena


Talán nem kellet volna rögtön ráförmednem a hulla miatt, csak megijedtem, hogy valaki meghall minket és meglát a tetemmel... az szörnyű volna.
- Köszönöm! Tényleg, és bocsi, hogy úgy letorkoltalak.- motyogok el egy bocsánatkérést. Majd mikor az étvágyamról, vagyis az evési szokásomról kérdezett kicsit kellemetlenül éreztem magam...
- Csak tasak!- nevetem el magam. Kicsit kínos szituáció ez nekem....
- Biztosan... elárulnád a nevét?- próbálom megfejteni a hétpecsétes titkot.



Vissza az elejére Go down
Rosalia Roskowinski
Vámpír
Vámpír
Rosalia Roskowinski


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Jul. 22.
Age : 70
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Sikátor                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                     Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 6:08 am


elena & rosa

[You must be registered and logged in to see this image.]
Köszönetet mond, és bocsánatot kér. Elmosolyodok, és megvonom a vállam, jelezve, hogy nincs miért. Milyen kedves lány, ki nem nézném belőle, hogy ő is a fajtámba tartozik, azt meg pláne nem, hogy vért szürcsölget. Nem is kell csalódnom, a szavai igazat adnak nekem.
- El sem tudom képzelni, hogy hogyan bírod meginni azt a förmedvényt. - kerekednek el a szemeim, fintor kúszik az arcomra.
Nem szeretném sokáig húzni-vonni a dolgot, így, amikor rákérdez a férfi nevére, nem teketóriázok, elárulom neki.
- Damon Salvatore a neve.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Vámpír
Vámpír
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : ✬ Mystic Falls

Sikátor                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                     Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 7:06 am



Rosa & Elena


Nagyon furcsa érzésem támad, mikor kimondja Damon nevét. Féltékenység? Ez lenne az? Nem biztos nem! Biztos csak azért van ez mert fontos nekem és nem hittem volna - na jó persze, hogy hittem abban, hogy tesz ilyet - de sosem gondoltam volna, hogy egyszer találkozok is majd egy "teremtményével".
- Áhhw, szóval ő...- a hangomon hallatszik a csalódottság, hogy nem erre a névre számítottam, de ez van.
- Miért változtatott át?- hirtelen semmi más nem érdekelt, csak az ok, amiért Damon örök élettel ajándékozta meg a lányt.


Vissza az elejére Go down
Rosalia Roskowinski
Vámpír
Vámpír
Rosalia Roskowinski


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Jul. 22.
Age : 70
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Sikátor                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                     Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 7:35 pm


elena & rosa

[You must be registered and logged in to see this image.]
Szinte látom megcsillanni szemeiben a féltékenységet, amint meghallja Damon nevét. Tekintete láttán a lelkem nekem is összeszorul kicsit, és nem állom meg, hogy ne intézzek hozzá pár, nem túl kedves szócskát.
- Ő. Nem tetszik, talán? - vonom fel a szemöldökeimet, szemeim perzselve néznek a szemeibe.
A kérdése nem ér felkészületlenül. Már, amint láttam, hogy mennyire nem tetszik neki a név, amelyet kiejtettem a számon, tudtam, hogy kíváncsi lesz bizonyos dolgokra.
- Ó, hát fogalmazzunk úgy, hogy egy együtt eltöltött éjszaka elég sok mindent kihoz az emberből, és a vámpírból. - felelem mosollyal az arcomon. - Megkértem rá, és ő megtette, értelmet adva ezáltal az életemnek. - fejezem be a magyarázatot.
Éreztem én, hogy nincs minden rendben Damon körül, mégiscsak az átváltoztatóm, érzem, ha szüksége van támaszra. Talán Elena keze is jócskán sáros a városban? Mindenesetre nem árt megjegyeznem neki, hogy mihez tartsa magát.
- Meg akartam találni, és, amint látod, megtaláltam. - mondandóm közben tekintetem áthatóan fürkészni kezdi az arcát. Karjaimat keresztbe fonom a mellkasom előtt. - És már nem hagyom el.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Vámpír
Vámpír
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : ✬ Mystic Falls

Sikátor                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                     Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 12:13 am



Rosa & Elena


Édes Istenem! Olyan furcsa érzés fogott el... Szóval Damon megtette amit a lány kért, és még meg sem ölte.. szereti? Nem úgy mint azt a 10 éves kislányt, akivel azt tette.... Áhhw biztos, hogy nem, nem szeretheti! Ő csak egy nőt szeretett életében és az nemmás, mint Katherine Pierce. Csodálkoztam, igen, nagyon, de nagyon...
- Értem, csak tudod nem gondoltam volna ezt Damonról..- ismét a fejem búbját vakarom, a kínos helyzet fennállta miatt. Ez a nő... még Damon züllött korszakából van, abból a korszakból, amit most sikerült kihoznom belőle, nem hiszem el!
Majd mikor azt mondja, hogy nem hagyja el... Olyan furcsa érzésem lesz, mintha kettétörtek volna. Nem, én nem akarom, hogy ez a nő Damonnal legyen.
- Jobb is így, mert én most készük arra, hogy elhagyjam!- megpróbálok nem elérzékenyülni, még a hangomra is figyelek, hogy nehogy remegni kezdjen.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sikátor                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                     Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sikátor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries :: Mystic Falls :: Belváros-
Ugrás: